לחשוב בגדול- מרצפות טרצו גדולות

כל אחד היה רוצה ליהנות מבית מעוצב ברמה הגבוהה ביותר, מאחר והדבר תורם רבות לתחושה הכללית ולאווירה בבית. בעוד שרוב האנשים חושבים באופן אוטומטי על ריהוט מעוצב, החלפת מטבח או שיפוץ של חדר הרחצה, כדאי לדעת כי אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על העיצוב הכללי של הבית, הוא הריצוף שבכל אחד מחדרי הבית. מרצפות טרצו גדולות נותנות תחושת מרחב ואווירה מיוחדת. מדובר ללא ספק על אחד הפתרונות טובים ביותר עבור כל מי שחשוב לו להשקיע בעיצוב הכללי של הבית. אנחנו בחברת אולמדע מתמחים במרצפות טרצו באיכות גבהה המיוצרות במפעלים המובילים  ממקומות שונים בעולם.

מרצפות טרצו גדולות

מרצפות טרצו גדולות – כל הסיבות להשקיע בהן

ראשית, חשוב לדעת כי מרצפות הטרצו נחשבות היום לאחת הבחירות המומלצות ביותר בתחום הריצוף. מדובר במרצפות איכותיות ומעוצבות, המסייעות ליצור בחלל הבית אווירה נעימה. נכון כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מרצפות יוקרתיות ומפוארות יותר, אך מרצפות הטרצו "הנוסטלגיות" מסוגלות להעניק לכל חלל אווירה של בית. כדאי לדעת למשל, כי היום ניתן למצוא לא מעט בתי מלון, מכוני ספא, בתי קפה ומקומות טרנדיים שונים, אשר בחרו במרצפות טרצו על מנת לתרום לאווירה שלהם. לכן אין זה מפתיע כי מרצפות אלו חזרו למודעות והפכו למצרך מבוקש בקרב לא מעט אנשים, אשר מעוניינים להוסיף יופי ועניין לבית שלהם. יש לציין כי לאחר סיום הריצוף קיימת אפשרות לבצע בעלות לא גבהה סתימת הפוגות וליטוש מחדש דבר שמקנה מראה רציף וללא חיבורים.

מרצפות טרצו גדולות – למי זה יכול להתאים?

מרצפות טרצו יכולות להתאים לכל מי שמעוניין בנראות ייחודית ואותנטית יותר. מדובר במרצפות היוצרות אפקט עיצובי מיוחד במינו, מאחר והן משלבות בין הישן לחדש. מרצפות טרצו מתאימות למגוון רחב של חללים שונים, מאחר והן משלבות בין העיצוב המודרני לבין עיצוב הווינטאז', שהפך לפופולארי במיוחד בשנים האחרונות. מרצפות אלו יכולות להשתלב באופן נפלא בסלון, במטבח, בחדר השינה ולמעשה בכל אחד מחדרי הבית, מאחר ומדובר על מרצפות היכולות להגיע במגוון רחב של צבעים שונים. לכן ניתן להתאים את הצבע האידיאלי ביותר לחלל החדר, במטרה ליצור את האווירה המתאימה ביותר עבורכם.

מה הסיפור שעומד מאחורי מרצפות טרצו?

מרצפות טרצו היו מוכרות כבר במאה ה- 16, מאחר ועובדי בניה באיטליה ערבבו בין שאריות שברי שיש לבין חמר, במטרה ליצור מרצפות זולות ומשתלמות יותר. מרצפות אלו שימשו אותם לצורך ריצוף הבתים שלהם, במטרה לחסוך על מרצפות יקרות יותר. כדאי לדעת כי מדובר במרצפות בעלות עמידות רבה, אשר אינן זקוקות לתחזוקה מיוחדת. כמו כן, חשוב לציין כי כל אחד יכול לבחור את רמת הליטוש המתאימה עבורו, כולל סוג הטקסטורה הרצויה והצבע המתאים ביותר. 

אנו בחברת אולמדע מתמחים במרצפות טרצו גדולות ואיכותיות חתוכות מלוחות בגודל 125/305. אנו מקפידים לעבוד עם הטכנולוגיות החדשניות והמשוכללות ביותר, במטרה לספק לכל לקוח את המרצפות האידיאליות עבורו. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.