אריחי טרה קוטה לריצוף – כל מה שרציתם לדעת 

אין ספק כי היום כולם כבר מבינים את החשיבות של ריצוף איכותי ועמיד לבית, מאחר ורצפת הבית משפיעה באופן ניכר על כל האווירה במקום. בדיוק כפי שאריחים מלוכלכים וסדוקים עלולים לייצר תחושה של סביבת מגורים ישנה ומוזנחת, כך אריחים איכותיים ומעוצבים יכולים לתרום לתחושה יוקרתית ואלגנטית יותר. מאחר וכל אחד היה רוצה לחיות בבית מעוצב ואסתטי, יש צורך לתת את הדעת לריצוף הבית. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על שיפוץ של בית קיים או לחילופין, רכישה של דירה חדשה. לכן יש צורך להכיר את כל היתרונות של אריחי טרה קוטה לריצוף, על מנת להבין מדוע מדובר על אחת האופציות המומלצות והאיכותיות ביותר בשוק.

אנו בחברת אולמדע נשמח לספק לכם אריחי טרה קוטה לריצוף באיכות הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בייבוא של אריחים מהמחצבות המובילות ביותר בעולם, במטרה לספק לכם את הסחורה האיכותית והעמידה ביותר. אנו מעניקים אחריות מלאה על האספקה ומתחייבים לעמידה בלוחות זמנים מדויקים, לצד יחס אישי וליווי צמוד של כל התהליך.

אריחי טרה קוטה לריצוף - כל מה שרציתם לדעת

אריחי טרה קוטה לריצוף – מה מעולם לא סיפרו לכם?

אם אתם שוקלים ריצוף אבן או חיפוי אבן לקירות, חשוב לדעת כי אריחי טרה קוטה יכולים לשמש הן לריצוף והן לחיפוי קירות, דבר שיכול להוסיף המון סטייל לכל בית ולכל דירה. מדובר על אריחים המיוצרים מחרסית, המחוממת לחום של כ- 1,100 מעלות. משמעות השם טרה קוטה באיטלקית, היא אדמה אפויה. אלו אריחים מיוחדים וייחודיים, המגיעים בגוונים שונים של כתום ואדום. לכן אין זה מפתיע כי מדובר על אחת הבחירות האידיאליות ביותר, עבור כל מי שמעוניין לייצר תחושה ביתית וחמימה יותר בדירה שלו. עם זאת, כדאי לדעת כי מדובר על מרצפות רגישות לנוזלים, ולכן ללא טיפול מיוחד, לא ניתן להשתמש בהן לריצוף הבית. נהוג לטפל במרצפות באמצעות חומרי ציפויי ייעודיים, המסוגלים לגרום למרצפות להיות עמידות למים ובכך להפחית משמעותית את רמת הרגישות שלהן.

נקודות חשובות לגבי מרצפות טרה קוטה לריצוף

היום ניתן להשתמש במרצפות טרה קוטה הן לריצוף פנים והן לריצוף חוץ. באמצעות שימוש בחומרים ייעודיים, ניתן לצפות את המרצפות ולספק להן תכונות מתאימות, כגון חוזק, עמידות בשחיקה, אי ספיגת מים ולכלוכים וכדומה. בצורה כזאת, ניתן להפוך את רצפת הבית או ריצוף הגינה שלכם למעוצב ומקורי יותר, דבר שכמובן יתרום המון לעיצוב הכללי של הבית ולתחושת ההרמוניה השוררת בו. מעבר לכך, חשוב לזכור כי יש צורך בטיפול שנתי במרצפות טרה קוטה, במטרה לשמור על היופי הטבעי שלהן ולהימנע משחיקה ובלאי מוגבר. 

אנו בחברת אולמדע נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת מרצפות טרה קוטה לריצוף. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ונהנים ממוניטין ומקצועיות ללא פשרות. נשמח לספק לכם את השירות המקצועי ביותר, כולל סיוע טכני וליווי צמוד. לפרטים נוספים, צרו קשר.

הי, מחפשים טרצו, שיש או אבן לחיפוי וריצוף?
נשמח להכיר :)

השאירו פרטים
ונספר לכם על הדגמים החדשים, שאפשר למצוא רק אצלנו

Call Now Button