ריצוף שיש לבית

ריצוף שיש לבית הולך מצוין עם כל בית בסגנון עתיק, מודרני, או כפרי. מדובר על אבן יוקרתית ועתיקת יומין המובילה היום בריצוף וחיפוי כתלים, משטחים, רצפה ועוד. אפשר לראות את השיש המרשים בכל בית מלון מפואר, בית בסגנון עתיק, בסגנון איטלקי. הוא הולך מצוין עם ריהוט עם פיתוחים, קרניזים, וסגנון מלכותי בגווני שחור, זהב, שמנת ועוד. לשיש יש שפה גבוהה והוא מעניק מראה אסתטי ואריסטוקרטי. הוא מככב במסעדות יוקרה, בתי מלון ובתים פרטיים במראה עשיר ומרשים. סמל סטטוס.
מדובר על חומר גלם שמעניק לוק מאוד יוקרתי, ושמתאים היום לשילוב בכל סגנון של בית.

ריצוף שיש לבית

מיליון גוונים של שיש!

שיש הנו משטח של אבן טבעית והיום אפשר למצוא אותו לא רק בחדר האורחים או בחדרים כפי שהיה נהוג בעבר. הוא יכול להיות בגוון אחד או שבתוכו יהיו לו מרקמים וכמה גוונים, ממש כפי שנוצר בטבע.

יכולים להיות לו כמה כתמי צבע, או דוגמה קבועה, ולכל סוג של שיש יש "גידים" וגרגרים זעירים בגדלים משתנים.
אחד היתרונות הכי גדולים של השיש הוא החוזק והקשיות שלו, המעניקים לו עמידות גדולה.
משום כך נעשה בו שימוש רב כחיפוי חיצוני במגדלים יוקרתיים, וגם ריצוף שיש לבית או לדירות.

ריצוף שיש לבית- באיזה אתם בוחרים?

העידן הזה מאופיין בהרבה מאוד סוגים של ריצוף שיש לבית, הרבה יותר מאשר בעבר. הטכנולוגיות המתקדמות אפשרו פיתוח של עיבודים שונים וחיתוכים מיוחדים המתאימים לסגנונות העיצוב הקיימים היום. הוא משמש בכל חלל בבית, לא רק כרצפה אלא גם לחיפוי של קיר אחד על תקן של כתם צבע. זה יכול להיות קיר אחד בחדר האורחים עם שיש ירוק, או קיר כתום בפינת האוכל. הוא משמש גם כמשטח לדלפקים כמעט בכל בית קפה, מסעדה או בר וגם לעיצוב רהיטים ובעיקר רהיטי גן משום עמידותו בכל מזג אוויר.

שיש טבעי או מלאכותי?

יש הרבה מאוד סוגים של ריצוף שיש לבית. שיש הינו סלע עם גרגרים דחוסים הנחצב מעמקי האדמה. ההבדל בין גרניט לשיש, הוא בעמידות ובדחיסות של החומר. רבים מתבלבלים ומחליפים בין אוניקס לשיש, אבל הוא יותר עדין מן השיש.

בגלל עמידותו של השיש/גרניט הוא משמש היום בבתים רבים כחיפוי בחדרי האמבטיה, כריצוף למדרגות ועוד. מכיוון שהוא חומר גלם מאוד מבוקש, בשנים האחרונות פותחו חומרים כמו למשל סילר, כדי להגן עליו מפני רטיבות או שריטות. יש היום גם שיש מלאכותי שהוא תוצר של ערבוב פיגמנטים, מינרלים ופולימרים. השיש המלאכותי מיוצר בטמפרטורות גבוהות, כדי שיקבל תכונות של חוזק כמו שיש טבעי.

אבל אין כמו ריצוף שיש טבעי, עם הברק המיוחד. ריח של אחוזת אצילים נודף ממנו, לא פחות.

 

הי, מחפשים טרצו, שיש או אבן לחיפוי וריצוף?
נשמח להכיר :)

השאירו פרטים
ונספר לכם על הדגמים החדשים, שאפשר למצוא רק אצלנו

Call Now Button