חיפוי שיש למקלחת

מחפשים חיפוי שיש למקלחת? המראה של המקלחת קיבל חשיבות רבה במהלך השנים האחרונות ואפשר לראות שלא מעט בעלי בתים משפצים את חדרי האמבטיה שלהם ומשקיעים רבות בעיצובם בעת בניית בניית חדש.

חיפוי שיש למקלחת יכול להפוך את מראה המקלחת למרשים ביופיו ויוקרתי, באמצעותו הופכת האמבטיה לפרקטית אך גם מפנקת באופן מיוחד והתחושה המתקבלת היא שישנו ספא בבית הפרטי. אנשים רבים שמעוניינים לייצר את האווירה הנעימה והרגועה בחדר האמבטיה שלהם, מחליפים את חיפוי המוכר והישן בחיפוי שיש ונהנים מהתחושה בכל פעם שהם נכנסים למקלחת.

חיפוי שיש למקלחת עם אריחים בגדלים שונים, טקסטורות וצבעים מגוונים – לעיצוב יצירתי של המקלחת

המעוניינים לעצב את המקלחת באמצעות חיפוי שיש למקלחת, יכולים לבחור בין מגוון אריחים. האריחים מגיעים בגדלים שונים, ובעיבודים מיוחדים, כך שניתן לבחור באריחים קטנים, בינוניים או גדולים. אריחים גדולים יעניקו למקלחת מראה יוקרתי במיוחד והמקלחת תראה ממש כמו ספא מהודר. 

במידה שמשתמשים בחיפוי משיש למקלחת, אפשר להרחיב את השימוש ולרצף את כל השטח, אפשר לבחור בשיש בטקסטורות וצבעים שונים ולקבל מראה ייחודי ביותר במקום הכה מרכזי והאישי שבבית.

חיפוי שיש למקלחת
חיפוי משיש למקלחת

מדוע השיש מתאים כחיפוי למקלחת? שילוב בין יופי ופרקטיות

השיש מאוד מתאים למקלחות, גם משום שהוא יוצר מראה מעוצב ואסתטי וגם משום שכאשר בוחרים בלוח שלם של שיש, יהיו בו מעט חריצים, כך שהשיש יגן על האמבטיה מפני רטיבות והיא לא תחלחל לקירות. ההגנה מפני הרטיבות מאפשרת שמירה על החלל למשך זמן רב. מעבר לכך, קל מאוד לנקות את השיש משום שאין בו חיבורים, בשל כך, האבנית אינה מצטברת וחיידקים ועובש אינם מתפתחים.

על הבחירה בשיש טבעי לחדר המקלחת

קשה למצוא מתחרה בעולם החומרים לאבן הטבעית. חיפוי עשוי שיש טבעי במקלחת יעניק לחלל מראה מהודר ואצילי. 

יתרה מזאת, שיש הינו חומר גלם איכותי ועמיד בפני רטיבות שהיא, כידוע, בלתי נמנעת כשהדבר נוגע לחדרי מקלחות. חשוב לציין כי ישנם תתי-סוגים של חומרים כשמדובר באבן שיש- חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. לכן, בבואכם לבחור חיפוי שיש מקלחת ההמלצה היא לוודא שהחומר הוא גם עמיד בנוסף לבעל ניראות מרשימה. 

לסיכום, במקרה שבוחרים בשיש טבעי לחיפוי חדר הרחצה ושומרים עליו כהלכה, יהיה ניתן ליהנות מהמראה המרהיב והמרשים שלו למשך זמן רב.

אם אתם מעוניינים לרכוש חיפוי משיש במקלחת, אתם מוזמנים לפנות אלינו – חברת אולמדע. החברה שלנו מתמחה באספקת שיש ואנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל שלבי התהליך. 

הצוות המקצועי שלנו מסייע בכל הפרויקט – עד לביצוע ההתקנה בבית הלקוח. במידה שתפנו אלינו, תקבלו מוצר איכותי ושירות מקצועי ואמין.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשאול כל שאלה!

הי, מחפשים טרצו, שיש או אבן לחיפוי וריצוף?
נשמח להכיר :)

השאירו פרטים
ונספר לכם על הדגמים החדשים, שאפשר למצוא רק אצלנו

Call Now Button